Apie projektą

Projekto MISIJA – paskatinti greitą ir atvirą bendrijų pirmininkų ir gyventojų bendravimą sprendžiant DNSB problemas!
 
Projekto VIZIJA namubendrijos.lt  yra pagrindinis bendrijų pirmininkų įrankis informuojant gyventojus apie bendrijos valdymą.
 

Šiuo projektu siekiame paskatinti bendrijų pirmininkus (nuo kurių ir priklausys, ar Jūsų bendrijos svetainė bus naudojama) imtis daugiau iniciatyvos informuojant gyventojus apie bendrijos valdymą ir jų nuveiktus darbus, o gyventojus raginame nelikti abejingiems ir pareikšti savo nuomonę rūpimais klausimais.

Savo bendrijos svetainėje pirmininkas gali pateikti šią informaciją (trumpas svetainės galimybių pristatymas - paspaudus ant nuorodos):  
 
Bendrijos naujienos Čia gali pateikti naujausias bendrijos žinias, infomaciją apie įv.pasikeitimus, siūlymus ir t.t.
Mano bendrija Čia gali pateikti informaciją apie bendrijos valdymą: įstatus, susirinkimų protokolus, informaciją apie namo techninę būklę bei namo apskaitą (pajamas/išlaidas)
Komunaliniai mokesčiai

Pirmininkas, naudodamasis šiuo modeliu, sutaupys pinigų bendrijai!!  Šis modelis suteikia galimybę pateikti kiekvieno buto komunalinius mokesčius internete (t.y. kiekvienas prisijungęs gyventojas matys savo buto komunalinius mokesčius tiesiog internete).  Žinoma, - jei tik pirmininkas norės taupyti bendrijos pinigus ir suves šią informaciją...

Mano kaimynai Čia  visi gyventojai susipažins su savo kaimynais, - ras jų kontaktus, telefonų numerius, e-pašto adresus ir t.t. T.y. viską, ką norės pateikti kaimynas.
Patarimai Triukšmauja kaimynas?...Čia rasite naudingą ekspertų informaciją, susijusią su teise, šildymu, elektra, dujomis, vandentiekiu ir t.t.
Diskusijos Čia galėsite diskutuoti įvairiomis Jums aktualiomis bendromis temomis.
Skelbimai Skelbkite, ką parduodate, perkate, radote ir t.t.
Mano duomenys Galėsite pasikeisti informaciją apie save: prisijungimo duomenis, nuotrauką ir kt.informaciją.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jei namo pirmininkas nesinaudoja kompiuteriu, siūlome į šią veiklą įtraukti bendrijos jaunimą, buhalterę ar kitus asmenis, kuriems tai bus puiki galimybė prisidėti prie  bendrijos gyvenimo. Tikime, kad kiekvienoje bendrijoje yra iniciatyvių gyventojų, ieškančių, kaip spręsti problemas, o ne kaip kaltinti kaimynus ar pirmininką.
 
Naudojimasis svetaine galimas tik užsiregistravus.
 
Siekiant apsisaugoti nuo pašalinių asmenų prisijungimo, e-pirmininkų registraciją tvirtina svetainės administratorius (patikrinęs atstovavimo teisę), o gyventojų registraciją - e-pirmininkas.
 
Tikimės, kad šis NEMOKAMAS ĮRANKIS namų pirmininkams padės skaidriau, greičiau ir efektyviau pateikti gyventojams su bendrijos valdymu susijusią informaciją, o gyventojams - jaustis dalyvaujantiems bendrijos valdyme.
 
Sėkmingo naudojimosi!
 
Pagarbiai,
Projekto iniciatoriai
info@namubendrijos.lt 
Mano Namų Bendrijos Svetainė!
 

 

Pagrindinis   -   Apie projektą   -   Taisyklės   -   D.U.K.   -   Naudinga informacija   -   Kontaktai   -   Balsavimas e-būdu   -   Teisė
© 2009-2016 VšĮ Namas Plius. Mano Namų Bendrijos Svetainė!      Interneto svetainių kūrimas      Turinio valdymo sistema easywebmanager